
Акумуляторна батарея MERLION GL121500M8 12 V 150 Ah (492 х 180 х 277)
13 054 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14242
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION GL121500M8 – правильна батарея для твоїх пристроїв. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION! Застосування: джерела безперебійного живлення в сонячних і вітрових установках; в телекомунікаціях і промообладнанні; в електростанціях; доступу
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• кількість елементів - 6
• тип клем - M8
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
• внутрішній опір - 0,2 Ah
• максимальний струм розряду - 1500 А
• максимальний зарядний струм - 45 A
• напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В < 2 температура, ° С: +15 ... +50
• розміри (ДхШхВ) - 483х170x240 мм
• вага - 43,8 кг (Допуск ± 5,0%)
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• кількість елементів - 6
• тип клем - M8
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
• внутрішній опір - 0,2 Ah
• максимальний струм розряду - 1500 А
• максимальний зарядний струм - 45 A
• напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В < 2 температура, ° С: +15 ... +50
• розміри (ДхШхВ) - 483х170x240 мм
• вага - 43,8 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.8 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 483 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 14242 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 054 ₴
