
Акумуляторна батарея EUROPOWER AGM EP12-40M6 12 V 40Ah ( 210 x 175 x 196 Black Q1
5 813 ₴
Мінімальне замовлення — 2 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 14269
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
2 шт.
Акумулятор EUROPOWER AGM EP12-20M5 – просто необхідний для надійної роботи джерела безперебійного живлення! Вимкнули електроенергію? Чи не біда! Якщо ти вставив батарею EUROPOWER AGM, то твоя техніка в надійних "руках"! Подбай про техніку - вставляй правильний акумулятор!
Особливості:
• Низький рівень саморозряду
• Не боїться нахилів і переворотів
Характеристики:
• Напруга - 12 V
• Ем 196x165 x173 мм
• Тип клем: M6
• Вага: 12,1 кг (Допуск ± 5,0%)
У комплекті:
• АКБ
• упаковка
* Будь ласка, зарядіть аккумулятор.
Особливості:
• Низький рівень саморозряду
• Не боїться нахилів і переворотів
Характеристики:
• Напруга - 12 V
• Ем 196x165 x173 мм
• Тип клем: M6
• Вага: 12,1 кг (Допуск ± 5,0%)
У комплекті:
• АКБ
• упаковка
* Будь ласка, зарядіть аккумулятор.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 12.1 кг |
| Висота | 173 мм |
| Довжина | 196 мм |
| Ширина | 165 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 14269 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 813 ₴
- Мінімальне замовлення: 2 шт.
