
Акумуляторна батарея EUROPOWER AGM EP12-20M5 12 V 20Ah ( 181 x 76 x 166 (168) ) Black Q4
5 008 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 14274
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
4 шт.
Акумулятор EUROPOWER AGM EP12-20M5 – створений для забезпечення надійної роботи джерел безперебійного живлення. Батарея вбудовуватись в ДБЖ і все працює якісно і забезпечує енергією в необхідний момент. Встав і немає проблем - це про акумулятор EUROPOWER AGM.
Особливості:
• Низький рівень саморозряду
• Не боїться нахилів і переворотів
Характеристики:
• Напруга - 12 V
• Напруга - 12 V
• 181x76 x166 мм
• Тип клем: M5
• Вага: 5 кг (Допуск ± 5,0%)
У комплекті:
• АКБ
• упаковка
* Будь ласка, зарядіть акумулятор перед
Особливості:
• Низький рівень саморозряду
• Не боїться нахилів і переворотів
Характеристики:
• Напруга - 12 V
• Напруга - 12 V
• 181x76 x166 мм
• Тип клем: M5
• Вага: 5 кг (Допуск ± 5,0%)
У комплекті:
• АКБ
• упаковка
* Будь ласка, зарядіть акумулятор перед
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5 кг |
| Висота | 166 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 76 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 14274 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 008 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.
