
Акумуляторна батарея EUROPOWER AGM EP6-4.5F1 6 V 4.5 Ah ( 70 x 47 x 100 (105) ) Black Q20
262 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14279
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумулятор EUROPOWER AGM EP6-4.5F1 – створений для забезпечення надійної роботи джерел безперебійного живлення. Батарея вбудовуватись в ДБЖ і все працює якісно і забезпечує енергією в необхідний момент. Встав і немає проблем - це про акумулятор EUROPOWER AGM.
Особливості:
• Низький рівень саморозряду
• Не боїться нахилів та переворотів
Характеристики:
• Напруга - 6 V
• Розмір - 4,5 Ah мм
• Тип клем: F1
• Вага: 0,715 кг (Допуск ± 5,0%)
У комплекті:
• АКБ
• упаковка
* Будь ласка, зарядіть акумулятор перед використанням.
Особливості:
• Низький рівень саморозряду
• Не боїться нахилів та переворотів
Характеристики:
• Напруга - 6 V
• Розмір - 4,5 Ah мм
• Тип клем: F1
• Вага: 0,715 кг (Допуск ± 5,0%)
У комплекті:
• АКБ
• упаковка
* Будь ласка, зарядіть акумулятор перед використанням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Europower |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.715 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 14279 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 262 ₴
