
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP445M1 4 V 4.5 Ah ( 47 x 47 x 100 (105 ) ) Q30
237 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 15762
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP445F1 – створена для забезпечення надійної роботи джерел безперебійного живлення. Батарея вбудовуватись в ДБЖ і все працює якісно і забезпечує енергією в необхідний момент. Встав і немає проблем - це про акумулятор MERLION AGM.
Особливості:
• Низький рівень саморозряду
• Не боїться нахилів та переворотів
• Підходить для централей та охоронних сигналізацій
Характеристики:
• Тип батареї - AGM
• Напруга - 4 V
• Емкость 47 x 100 мм
• Вага: 0,49 кг(Допуск ± 5,0%)
• Тип клем: F1
• Максимальний струм розряду: 45 А (5 секунд)
• Максимальний зарядний струм: 1,35 A
• Ресурс 300 циклів3
~ 13,8 В при 25 ° С
• Напруга заряду в циклічному режимі: 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• Номінальний діапазон робочих температур: 25 ° C
• АКБ
• упаковка
Особливості:
• Низький рівень саморозряду
• Не боїться нахилів та переворотів
• Підходить для централей та охоронних сигналізацій
Характеристики:
• Тип батареї - AGM
• Напруга - 4 V
• Емкость 47 x 100 мм
• Вага: 0,49 кг(Допуск ± 5,0%)
• Тип клем: F1
• Максимальний струм розряду: 45 А (5 секунд)
• Максимальний зарядний струм: 1,35 A
• Ресурс 300 циклів3
~ 13,8 В при 25 ° С
• Напруга заряду в циклічному режимі: 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• Номінальний діапазон робочих температур: 25 ° C
• АКБ
• упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.49 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 15762 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 237 ₴
