
Smart-UPS LogicPower 2000 PRO RM (with battery)
25 254 ₴
- В наявності
- Код: 6739
Компанія LogicPower представляє інноваційний Smart-UPS 2000 PRO RM (rack mounts) (with battery), який має можливість підключення зовнішніх батарей через роз'єм Андерсон після від'єднання внутрішніх. Дана модель є високотехнологічним обладнанням для забезпечення резервного живлення при раптовому або аварійному відключенні електроенергії.
На сьогоднішній день - це найбільш доступне і економічне джерело безперебійного живлення з функціями стабілізації напруги і холодного старту. живлення касових апаратів, терміналів, серверних та мережевих пристроїв. Крім того цю модель можна використовувати для: - персонального комп'ютера, - дрібного мережевого обладнання, - офісної техніки, - аудіо та відеообладнання, - мережевих сховищ
Джерело безперебійного живлення ДБЖ з чистою синусоїдою Smart-UPS LogicPower-200 наступні технічні характеристики: Потужність - 2000/1800 W Діапазон вхідної напруги: 110-300 V Частотний діапазон 50/60 Hz Форма вихідної напруги - правильна синусоїда. Спотворення форми вихідної напруги менше 1%
Функції стабілізації напруги (AVR)
Холодний старт, тобто можливість запуску обладнання без підключення до електромережі
Акумуляторна батарея: 48 V; 9 Ah
Захист від: короткого замикання, перевантаження, перенапруги в електромережі, розряду та надлишкового заряду батарей, високої/низкої напруги
Активне охолодження( вентилятор)
Інтерфейс підключення до персонального комп'ютера - RS232 (опційно), а також через USB RJ11/RJ45 з гарантовано високою швидкістю роботи Можливість керувати звуковими сигналами. На передній панелі розташований LCD екран для контролю параметрів роботи пристрою.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип | smart online |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 430 мм |
| Ширина | 88 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 19 |
| Інтерфейс підключення | USB, RS232 - опціонально |
| Тип індикації | LCD |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 50/60 |
- Ціна: 25 254 ₴




