Шановні покупці. Дякую Вам, що завітали до нашого інтернет-магазину. У зв'язку з підвищеним попитом та невеликими залишками за складом товару, а також тим, що оновлення складських залишків відбувається о 9.00 щоранку, просимо Вас перед замовленням продукції уточнювати наявність необхідної кількості товару.
На деякі товари діє безкоштовна доставка
На час дії військового стану, у нашому магазині, для потреб ЗСУ діють спеціальні ціни. Уточніть ціну. Разом до Перемоги!
Даний товар можна придбати також з ПДВ.
Також прохання уточнювати можливість відвантаження цього товару з ПДВ, ціна з ПДВ може відрізнятися для деяких видів товарів). Всі умови в розділі оплата та доставка
Працюємо з бюджетними організаціями за договором поставки
Міняємо посилання на товар, який Ви знайшли дешевше на скидку!!!
Лічильник НІК 2301 АР3.0000.0.11 прямого включення 3х фазний 120А. Новий. Коробка, паспорт, пломба. Виготовлено 10.07.20. Гарантія 3 роки.
Детальні характеристики Nik 2301 AP3.0000.11 5А/120А
| Виробник: | Nik |
| Країна: | Україна |
| Вигляд обліку: | Комерційний |
| Спосіб монтажу: | Універсальний |
| Кількість фаз: | Трифазний |
| Кількість тарифів: | Однотарифний |
| Енергія, що вимірюється: | Активна |
| Тип підключення: | Пряме |
| Номінальний струм, А: | 5А |
| Максимальний струм, А: | 120А |
| Тип індикатора: | Механічний |
| Під систему АСКОЕ: | Ні |
| Тип інтерфейсу: | Ні |
| Клас точності активної енергії: | 1,0 |
| Чутливість активної енергії: | 12,5mA |
| Uном (фазне): | 3x230/400В |
| Реле управління навантаженням: | Ні |
| Наявність релейного виходу: | Ні |
| Діапазон робочих температур: | від -40 до +70°С |
| Ступінь пиловологозахисту: | IP54 |
| Висота: | 224мм |
| Ширіна: | 181мм |
| Глибина: | 97мм |
| Вага: | 2,3 кг |
| Гарантійний термін: | 3 роки |
| Міжповірочний інтервал: | 10 років |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Нік |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 2.3 кг |
| Висота | 97 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Кількість тарифів | 1 |
| Кількість фаз | 3 |
| Максимальна робоча температура | 40 °С |
| Максимальний струм | 120 А |
| Номінальна напруга | 220/380 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Стан | Новий |
| Тип індикатора | Механічний |
| Тип підключення | Пряме |
| Ширина | 181 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 3 мес |
- Ціна: 2 007 ₴



