
Імпульсний блок живлення YOSO 24В 5А (120Вт) S-120-24 перфорований Q50 (208*102*46) 0,46 кг (198*98*42)
454 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 1898
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний блок живлення YOSO - допоможе забезпечити енергією систему освітлення, сигналізацію, пристрої автоматики та інші пристрої. Цей блок, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності і збільшується термін експлуатації. Характеристики: Характеристики: Вхідна напруга: 100 ~ 240 В Діапазон регулювання напруги: 23,5 - 28,6 В Вихідна напруга: 24 В: 120 Вт
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: +
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований 20
• Робоча температура: 0 – 45°С
• Захист від: короткого замикання, перегріву, перевантаження
• Активне охолодження: +
• ККД: не менше 80%
• Роз'єм підключення: клемна колодка
• Монтаж: поверхневий
• Тип корпусу: метал перфорований 20
• Робоча температура: 0 – 45°С
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.46 кг |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 208 мм |
| Ширина | 102 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 1898 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 454 ₴
