
Сирена HND-105 YOSO 120дБ, 50Вт, світлова індикація, 13,8-14В (285*198*102) 1,48 кг
767 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 14937
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напруга живлення: 13,8-14,2 В
Струм споживання в режимі сирени: 1600 мА
Акустична потужність: не менше 120дБ
Тип повідомлення: світловий, потужність 5 Вт
Тип оповіщення: звуковий, потужність (максим.) 50 Вт
br -30...+55°С
Тип виробу: сирена
Тип установки: внутрішній
Тип корпусу: пластик
Колір: білий
Струм споживання в режимі сирени: 1600 мА
Акустична потужність: не менше 120дБ
Тип повідомлення: світловий, потужність 5 Вт
Тип оповіщення: звуковий, потужність (максим.) 50 Вт
br -30...+55°С
Тип виробу: сирена
Тип установки: внутрішній
Тип корпусу: пластик
Колір: білий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Yoso |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 102 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 285 мм |
| Ширина | 198 мм |
| Стан | Нове |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.48 кг |
| Код запчастини | 14937 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴
