
Імпульсний блок живлення Ritar RTPSP 5В 1А (5Вт) штекер 5.5/2.5 довжина 1м Q100 (94*78*29) 0,08 кг
4 534 ₴
- Немає в наявності
- Код: 12910
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 04.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів. Ціна вказана за кількість товару дані за 52 шт.
Імпульсний адаптер живлення Ritar RTPSP - подасть енергію та стабілізує напругу в комутаторах, тюнерах T2, оптичних та медіа конвекторах та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Ritar RTPSP - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 5 В
• Штекер - 5.5/2.5
• Довжина - 1 м
5 Вт
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Рівень захисту IP 40
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Розміри - 94*78*29 мм
• Маса - 0,08 кг
• Кількість в упаковці - 1 шт.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 5 В
• Штекер - 5.5/2.5
• Довжина - 1 м
5 Вт
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Рівень захисту IP 40
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Розміри - 94*78*29 мм
• Маса - 0,08 кг
• Кількість в упаковці - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.08 кг |
| Висота | 29 мм |
| Довжина | 94 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 12910 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 534 ₴
