
Імпульсний блок живлення JC2802 28V 2А (56Вт) штекер 5.5/2.5 + каб. живлення
528 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 12466
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Імпульсний адаптер живлення JC2802 - подасть енергію та стабілізує напругу в ноутбуках, гіроскутерах та ін. Важливо зробити правильний вибір адаптера, який збільшить продуктивність та термін експлуатації пристроїв! Імпульсний адаптер живлення JC2802 - твій правильний вибір!
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 28 В
• Штекер - 5,5/2,5
• Вихідний 5 Вт
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Рівень захисту IP 40
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Кількість в упаковці
- адаптер - 1 шт.
- каб. живлення – 1 шт.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 28 В
• Штекер - 5,5/2,5
• Вихідний 5 Вт
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Рівень захисту IP 40
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Кількість в упаковці
- адаптер - 1 шт.
- каб. живлення – 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вихідна напруга | 28 В |
| Вихідний струм, не більше | 2 А |
| Гарантійний термін | 6 міс |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Вихідна потужність | 56 |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 528 ₴
