
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP670F1 6 V 7Ah ( 150 x 35 x 95 (100 ) ) Q10
409 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6001
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP670F1 – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION!
Застосування:
• дитячі електромобілі
• гіроскутери
• електричні велосипеди
• самокати
• в системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження • в системах відеоспостереження • сигналізації, контролю доступу комплексів
• телекомунікаційне обладнання
Характеристики:
• тип батареї - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 7 Ah
• максимальний зарядний струм - 2,1 A
• тип клем - F1<5>
• розміри 1,03 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• дитячі електромобілі
• гіроскутери
• електричні велосипеди
• самокати
• в системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження • в системах відеоспостереження • сигналізації, контролю доступу комплексів
• телекомунікаційне обладнання
Характеристики:
• тип батареї - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 7 Ah
• максимальний зарядний струм - 2,1 A
• тип клем - F1<5>
• розміри 1,03 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1.03 кг |
| Висота | 95 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 6001 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 409 ₴
