
Акумуляторна батарея MERLION GL12170M5 12 V 17Ah ( 180 x 78 x 165 (168)) Q4
1 589 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10943
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION GL12170M5 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у електростанціях; комплексів
Характеристики:
• кількість елементів - 6
• тип клем - M5
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
• ємність - 17 Ah<•> максимальний струм розряду - 230 А <• напруга заряду в циклічному режимі - 14,6 В ~ 14,8 В при 25 ° С напруга заряду в буферному режимі - 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С робоча температура, ° С: +15 ... +50 мм -8x1 4,77 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у електростанціях; комплексів
Характеристики:
• кількість елементів - 6
• тип клем - M5
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
• ємність - 17 Ah<•> максимальний струм розряду - 230 А <• напруга заряду в циклічному режимі - 14,6 В ~ 14,8 В при 25 ° С напруга заряду в буферному режимі - 13,7 В ~ 13,9 В при 25 ° С робоча температура, ° С: +15 ... +50 мм -8x1 4,77 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.77 кг |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 180 мм |
| Ширина | 78 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 10943 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 589 ₴
