
Акумуляторна батарея Vipow LiFePO4 12,8 V 100Ah з вбудованою ВМЅ платою 80A
12 030 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17555
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Vipow LiFePO4 12,8V 100Ah – акумуляторна батарея LiFePO4 типу на базі плати ВМS 80A. При ємності 100Ah та робочій напрузі 12,8 Вольта акумулятор знаходить своє широке застосування, але найчастіше використовується для джерел безперебійного живлення, для котлів. Гарантований високий ресурс циклів – понад 2000. Високий коефіцієнт безпеки.
Характеристики: Виробник - VIPOW
Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
Ємність 100 Ah
Номінальна напруга 12.8V
Робоча температура -20 ~ +60 C
Ре<< 14
Габарити 330x173x216 mm
Характеристики: Виробник - VIPOW
Тип акумулятора Літій-залізо-фосфатний
Ємність 100 Ah
Номінальна напруга 12.8V
Робоча температура -20 ~ +60 C
Ре<< 14
Габарити 330x173x216 mm
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 14 кг |
| Висота | 216 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Ширина | 173 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 17555 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 030 ₴
