ДБЖ LogicPower 120kVA MPPT-3 фазний-гібридний джерело безперебійного живлення з правильною синусоїдою і контролером МРРТ, це багатофункціональний пристрій, головне завдання якого - це забезпечення безперебійним живленням об'єктів різного призначення (будинок, офіс, міні-бізнес і т.д.). Представлений у каталозі ДБЖ також доповнений функціоналом автономного живлення.
Модель ібп/ups LogicPower 120kVA MPPT гібридного типу має оптимальні технічні характеристики та дозволяє здійснювати заряд акумуляторних батарей як від загальної мережі, так і від альтернативних джерел живлення (сонячна енергія, вітрогенератор).
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | LogicPower |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1700 мм |
| Довжина | 960 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 860 |
| Інтерфейс підключення | RS232/RS485 - стандарт; SNMP, Wi-Fi, GPRS - опціонально |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип індикації | LCD |
| Колір | Чорний |
| Частотний діапазон | 50/60±5 (налаштовується) |
| Основні | |
| Тип | гібридний MPPT з правильною синусоїдою |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 212 ₴

