
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP660F1 6 V 6Ah ( 70 x 47 x 100 (105) ) White Q20
302 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 6000
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP660F1 – використовується у пристроях з невеликим споживанням енергії. Тому необхідно подбати про якісний акумулятор для забезпечення надійної, довгострокової роботи пристроїв. MERLION AGM GP660F1 - твій вибір!
Застосування:
• дитячих електромобілів
• гіроскутери
• електричні велосипеди
• самокати
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• телекомунікаційне обладнання
Характеристики: тип батареї - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 6 Ah
• тип клем - F1
• максимальний зарядний струм - 1,65 А
• вага - 1,00 кг 70 x 47 x 100 (105) мм
Застосування:
• дитячих електромобілів
• гіроскутери
• електричні велосипеди
• самокати
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• телекомунікаційне обладнання
Характеристики: тип батареї - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 6 Ah
• тип клем - F1
• максимальний зарядний струм - 1,65 А
• вага - 1,00 кг 70 x 47 x 100 (105) мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 1 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 6000 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 302 ₴
