
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP655F1 6 V 5.5 Ah ( 70 x 47 x 100 (105) ) White Q20
307 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10398
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP655F1 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має міцний гермітичний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікаційне обладнання
• електричні іграшки
• тип батареї V
• ємність - 5,5 Ah
• тип клем - F1
• максимальний зарядний струм - 1,35 A
• вага - 0,75 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри - 70x47x100 мм
Застосування:
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікаційне обладнання
• електричні іграшки
• тип батареї V
• ємність - 5,5 Ah
• тип клем - F1
• максимальний зарядний струм - 1,35 A
• вага - 0,75 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри - 70x47x100 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.75 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 70 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 10398 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 307 ₴
