
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP1218 4 V 1,5 Ah ( 50 x 22 x 75 ), клеми під пайку, Q120
171 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20657
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP1218 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має міцний гермітичний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• клем напруга - 4 V
• ємність - 1,5 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 50x22x75 мм
• вага - 0,165 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• клем напруга - 4 V
• ємність - 1,5 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 50x22x75 мм
• вага - 0,165 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.165 кг |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20657 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 171 ₴
