
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP403 4 V 0,25 Ah ( 26 x 20 x 40 ), клеми під пайку, Q720
37 ₴
Мінімальне замовлення — 5 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 20775
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP403 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має міцний гермітичний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• клем напруга - 4 V
• ємність - 0,25 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 26x20x40 мм
• вага - 0,035 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• клем напруга - 4 V
• ємність - 0,25 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 26x20x40 мм
• вага - 0,035 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.035 кг |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 26 мм |
| Ширина | 20 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20775 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 37 ₴
- Мінімальне замовлення: 5 шт.
