
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP180 4 V 0,55 Ah ( 33 x 22 x 55 ), клеми під пайку, Q400
53 ₴
Мінімальне замовлення — 4 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 20777
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP180 – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION!
клеми під пайку
• тип батареї - AGM
• напруга - 4 V
• ємність - 0,55 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 33x22x55 мм
• вага - 0,065 кг (Допуск ± 5,0%)
клеми під пайку
• тип батареї - AGM
• напруга - 4 V
• ємність - 0,55 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 33x22x55 мм
• вага - 0,065 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.065 кг |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20777 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 53 ₴
- Мінімальне замовлення: 4 шт.
