
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP408A 4 V 0,8 Ah ( 33 x 22 x 65 ), клеми під пайку, Q300
4 507 ₴
Мінімальне замовлення — 25 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 20778
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів. Ціна вказана за кількість товару дані за 112 шт.
Шановні покупці, даний товар тимчасово не відправляємо післяплатою, є рахунок ФОП або промоплата. Відправлення відбувається за 1-3 дні через підвищений попит. Вибачте за тимчасові незручності
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP408A – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION!
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно комплексів
Характеристики:
• клеми під пайку
• тип батареї - AGM
• напруга - 4 V
• ємність - 0,8 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 33x22x65 мм
5,0%)
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно комплексів
Характеристики:
• клеми під пайку
• тип батареї - AGM
• напруга - 4 V
• ємність - 0,8 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 33x22x65 мм
5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.085 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 33 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20778 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 507 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.
