
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP189A 4 V 0,8 Ah ( 35 x 21 x 64 ), клеми під пайку, Q300
4 507 ₴
Мінімальне замовлення — 25 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 20779
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів. Ціна вказана за кількість товару дані за 112 шт.
Шановні покупці, даний товар тимчасово не відправляємо післяплатою, є рахунок ФОП або промоплата. Відправлення відбувається за 1-3 дні через підвищений попит. Вибачте за тимчасові незручності
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP189A – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має міцний гермітичний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
характеристик
батареї - AGM
• напруга - 4 V
• ємність - 0,8 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 35x21x64 мм
• вага - 0,08 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
характеристик
батареї - AGM
• напруга - 4 V
• ємність - 0,8 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 35x21x64 мм
• вага - 0,08 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.08 кг |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20779 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 507 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.
