
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP189B 4 V 0,7 Ah ( 35 x 21 x 64 ), клеми під пайку, Q300
64 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 20780
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP189B – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має міцний гермітичний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• клем напруга - 4 V
• ємність - 0,7 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 35x21x64 мм
• вага - 0,08 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• клем напруга - 4 V
• ємність - 0,7 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 35x21x64 мм
• вага - 0,08 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.08 кг |
| Висота | 64 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 21 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20780 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.
