
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP409B 4 V 0,7 Ah ( 34 x 24 x 66 ), клеми під пайку, Q300
64 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 20781
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP409B – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION!
клеми під пайку
• тип батареї - AGM
• напруга - 4 V
• ємність - 0,7 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 34x24x66 мм
• вага - 0,09 кг (Допуск ± 5,0%)
клеми під пайку
• тип батареї - AGM
• напруга - 4 V
• ємність - 0,7 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 34x24x66 мм
• вага - 0,09 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.09 кг |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20781 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 64 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.
