
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP409A 4 V 0,8 Ah ( 34 x 24 x 66 ), клеми під пайку, Q300
84 ₴
Мінімальне замовлення — 3 шт.
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 100 ₴
- В наявності
- Тільки оптом
- Код: 20782
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP409A – використовується у пристроях з невеликим споживанням енергії. Тому необхідно подбати про якісний акумулятор для забезпечення надійної, довгострокової роботи пристроїв. MERLION AGM GP409A - твій вибір!
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
пайку
• тип батареї - AGM
• напруга - 4 V
• ємність - 0,8 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 34x24x66 мм
• вага - 0,095 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
пайку
• тип батареї - AGM
• напруга - 4 V
• ємність - 0,8 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 34x24x66 мм
• вага - 0,095 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.095 кг |
| Висота | 66 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 24 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20782 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴
- Мінімальне замовлення: 3 шт.
