
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP418 4 V 1,6 Ah ( 50 x 22 x 76 ), клеми під пайку, Q180
4 507 ₴
Мінімальне замовлення — 25 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 20783
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів. Ціна вказана за кількість товару дані за 48 шт.
Шановні покупці, даний товар тимчасово не відправляємо післяплатою, є рахунок ФОП або промоплата. Відправлення відбувається за 1-3 дні через підвищений попит. Вибачте за тимчасові незручності
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP418 - призначена для забезпечення надійної роботи джерел безперебійного живлення. Батарея вбудовуватись в ДБЖ і все працює якісно і забезпечує енергією в необхідний момент. Встав і немає проблем - це про акумулятор MERLION AGM.
Особливості:
• низький рівень саморозряду
• не боїться нахилів та переворотів
• підходить для централей та охоронних сигналізацій
Характеристики:
• клеми під пайку<•//
• тип батареї - AGM< - 1,6Ah
• розміри - 50 x 22 x 76 мм
• вага - 0,17 кг(Допуск ± 5,0%)
У комплекті:
• АКБ
• упаковка
Особливості:
• низький рівень саморозряду
• не боїться нахилів та переворотів
• підходить для централей та охоронних сигналізацій
Характеристики:
• клеми під пайку<•//
• тип батареї - AGM< - 1,6Ah
• розміри - 50 x 22 x 76 мм
• вага - 0,17 кг(Допуск ± 5,0%)
У комплекті:
• АКБ
• упаковка
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.17 кг |
| Висота | 76 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Ширина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20783 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 507 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.
