
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP609B 6 V 0,7 Ah ( 36 x 35 x 65 ), клеми під пайку, Q162
149 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20786
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP609B – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION!
Застосування:
• ліхтарики
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікацій іграшки
Характеристики:
• клеми під паяння
• тип батареї - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 0,7 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 36x35x65 мм
вага - 0,13
Застосування:
• ліхтарики
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікацій іграшки
Характеристики:
• клеми під паяння
• тип батареї - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 0,7 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 36x35x65 мм
вага - 0,13
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.135 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 36 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20786 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 149 ₴
