
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP612 6 V 1,2 Ah ( 34 x 34 x 87 ), клеми під пайку, Q140
150 ₴
- Немає в наявності
- Код: 20787
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP612 – використовується у пристроях з невеликим споживанням енергії. Тому необхідно подбати про якісний акумулятор для забезпечення надійної, довгострокової роботи пристроїв. MERLION AGM GP612 - твій вибір!
Застосування:
• ліхтарики
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно - охоронних автоматизованих комплексів<•/ іграшки
Характеристики:
• клеми під пайку
• тип батареї - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 1,0 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 34x34x65 мм
Застосування:
• ліхтарики
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно - охоронних автоматизованих комплексів<•/ іграшки
Характеристики:
• клеми під пайку
• тип батареї - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 1,0 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 34x34x65 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.21 кг |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 34 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20787 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 150 ₴
