
Акумуляторна батарея MERLION GL12260M5 12 V 26 Ah (165 х 125 х173 ) Q2
2 618 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 10571
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея MERLION GL12260M5 – правильна батарея для пристроїв з невеликим споживанням енергії. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION!
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• в сонячних та вітрових установках;
• в телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях; сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• кількість елементів - 6
• тип клем - М5
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °С++5х (+5х/х/х: +15°С: 165х125x173 мм
• вага - 7,55 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• в сонячних та вітрових установках;
• в телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях; сигналізації, контролю доступу
• в мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• кількість елементів - 6
• тип клем - М5
• тип батареї - GL (гелевий)
• напруга - 12 V
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °С++5х (+5х/х/х: +15°С: 165х125x173 мм
• вага - 7,55 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 7.55 кг |
| Висота | 173 мм |
| Довжина | 165 мм |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 10571 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 618 ₴

