Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Акумуляторна батарея MERLION GEL FTG-12150 – правильна батарея для твоїх пристроїв. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION!
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• сервера
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• тип батареї - GEL
• напруга - 12 V
• ємність - 150 Ah
• робоча температура,°С: +15...+50
• кількість циклів - 300
(ДхШхВ) - 567х110x283 мм
• вага - 30,5 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• сервера
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• тип батареї - GEL
• напруга - 12 V
• ємність - 150 Ah
• робоча температура,°С: +15...+50
• кількість циклів - 300
(ДхШхВ) - 567х110x283 мм
• вага - 30,5 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.5 кг |
| Висота | 283 мм |
| Довжина | 567 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 8090 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 555 ₴

