Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Акумуляторна батарея MERLION GEL FTG-12100 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має герметичний міцний корпус, який прослужить довго.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
- гелевий
• напруга - 12 V
• ємність - 100 Ah
• робоча температура, °С: -20 ... +60
• кількість циклів - 300
• розміри (ДхШхВ) - 507х110x222 мм
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
- гелевий
• напруга - 12 V
• ємність - 100 Ah
• робоча температура, °С: -20 ... +60
• кількість циклів - 300
• розміри (ДхШхВ) - 507х110x222 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.5 кг |
| Висота | 222 мм |
| Довжина | 507 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 8091 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 968 ₴

