Технічні характеристики:
Кількість елементів: 6
Напруга: 12 В
Номінальна ємність: 18 A/год при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25°C
Внутрішній опір: 10 мОм
Тип клем: 300 А (5 секунд)
Термін придатності: 5 років
Максимальний зарядний струм: 9 A
Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 В при 25°С
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,4 В ~ 15 В 25°C
Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-НВ
Вага: 6,8 кг (Допуск ±5,0%)
Саморозряд:
Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатися до 6 місяців при температурі 25°C>, а потім . саморозряду становить менше 3% за 25°C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
Кількість елементів: 6
Напруга: 12 В
Номінальна ємність: 18 A/год при 20 годинному розряді до 1,75 В на елемент при 25°C
Внутрішній опір: 10 мОм
Тип клем: 300 А (5 секунд)
Термін придатності: 5 років
Максимальний зарядний струм: 9 A
Напруга заряду в буферному режимі: 13,5 В ~ 13,8 В при 25°С
Напруга заряду в циклічному режимі: 14,4 В ~ 15 В 25°C
Матеріал корпусу: A.В.S. UL94-HB, UL94-НВ
Вага: 6,8 кг (Допуск ±5,0%)
Саморозряд:
Акумуляторна батарея AGM з регульованою свинцевою кислотою (VRLA) може зберігатися до 6 місяців при температурі 25°C>, а потім . саморозряду становить менше 3% за 25°C. Будь ласка, зарядіть батареї перед використанням.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | CSB Battery |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.8 кг |
| Висота | 167 мм |
| Довжина | 181 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 5180 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 741 ₴

