
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP632F1 6 V 3,2 Ah ( 35 x 70 x 135 (120 ) ) Q20
324 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 5998
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP632F1 – використовується у пристроях з невеликим споживанням енергії. Тому необхідно подбати про якісний акумулятор для забезпечення надійної, довгострокової роботи пристроїв. MERLION AGM GP632F - твій вибір!
Застосування:
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікаційне обладнання
• електричні іграшки< - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 3,2 Ah
• тип клем: F1
• максимальний зарядний струм: 0,96 А
• вага - 0,61 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри - 35 x 70
Застосування:
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
• телекомунікаційне обладнання
• електричні іграшки< - AGM
• напруга - 6 V
• ємність - 3,2 Ah
• тип клем: F1
• максимальний зарядний струм: 0,96 А
• вага - 0,61 кг(Допуск ± 5,0%)
• розміри - 35 x 70
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.61 кг |
| Висота | 135 мм |
| Довжина | 35 мм |
| Ширина | 70 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 5998 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 324 ₴
