
Зарядний пристрій для акумулятора з індикатором 12V/1,5 A, ОЕМ (110*59*40) 0,14 кг
4 578 ₴
Мінімальне замовлення — 25 шт.
Показати всі оптові ціни- Немає в наявності
- Тільки оптом
- Код: 15645
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів. Ціна вказана за кількість товару дані за 32 шт.
Шановні покупці, даний товар тимчасово не відправляємо післяплатою, є рахунок ФОП або промоплата. Відправлення відбувається за 1-3 дні через підвищений попит. Вибачте за тимчасові незручності
Технічні характеристики
Зарядний пристрій для акумуляторів
Вхідна напруга: 90-240 В
Вихідна напруга максимальна: 14,5 В
Номінальний струм: 1,5 А
Потужність споживання: 25 Вт
є
Пристрій для заряду АКБ ємністю від: 4Ah-20 Ah
Тип матеріалу корпусу: пластик
Колір: чорний
Тип упаковки: ОЕМ
Зарядний пристрій для акумуляторів
Вхідна напруга: 90-240 В
Вихідна напруга максимальна: 14,5 В
Номінальний струм: 1,5 А
Потужність споживання: 25 Вт
є
Пристрій для заряду АКБ ємністю від: 4Ah-20 Ah
Тип матеріалу корпусу: пластик
Колір: чорний
Тип упаковки: ОЕМ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Voltronic |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 40 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 59 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.14 кг |
| Код запчастини | 15645 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 578 ₴
- Мінімальне замовлення: 25 шт.
