
Акумуляторна батарея MERLION AGM FT-12100 12V 100Ah ( 507*110*222 ) Q1 30 кг
8 855 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 11704
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Акумуляторна батарея MERLION AGM FT-12100 – правильна батарея для твоїх пристроїв. Міцний корпус, довгий термін служби, широкий спектр застосування - це про акб MERLION!
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• сервера
• у телекомунікаціях та промообладнанні; комплексів
Характеристики: тип батареї - AGM
• напруга - 12 V
• ємність - 100 Ah
• максимальний зарядний струм - 30 A
• робоча температура, ° С: +15 ... +50
я кількість циклів - 3 (ДхШхВ) - 507х110x222 мм
• вага - 30,5 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• сервера
• у телекомунікаціях та промообладнанні; комплексів
Характеристики: тип батареї - AGM
• напруга - 12 V
• ємність - 100 Ah
• максимальний зарядний струм - 30 A
• робоча температура, ° С: +15 ... +50
я кількість циклів - 3 (ДхШхВ) - 507х110x222 мм
• вага - 30,5 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 30.5 кг |
| Висота | 222 мм |
| Довжина | 507 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 11704 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 855 ₴
