Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Vipow LiFePO4 12,8V 200Ah – акумуляторна батарея LiFePO4 типу на базі плати ВМS 80A. За ємністю 100Ah та робочою напругою 12,8 Вольта акумулятор знаходить своє широке застосування, але найчастіше використовується для джерел безперебійного живлення, для казанів. Гарантований високий ресурс циклів - більше 2000. Високий коефіцієнт безпеки.
Характеристики:
Ємність - 200 Ah
Напруга, В – 12.8 V
Тип АКБ - Літій-іонний
Вигляд- 173 x 216 мм.
Вага – 20.64 кг
Країна-виробник – Китай
Країна реєстрації бренду.
Гарантія – 36 місяців
Характеристики:
Ємність - 200 Ah
Напруга, В – 12.8 V
Тип АКБ - Літій-іонний
Вигляд- 173 x 216 мм.
Вага – 20.64 кг
Країна-виробник – Китай
Країна реєстрації бренду.
Гарантія – 36 місяців
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Vipow |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20.64 кг |
| Висота | 300 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 340 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 21281 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 903 ₴

