
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP450F1 4 V 5 Ah ( 47 x 47 x 100 (105 ) ) Q30
239 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 13449
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Акумуляторна батарея MERLION AGM GP450F1 – надійний електричний компаньйон для ваших пристроїв. Має міцний гермітичний корпус, який прослужить довго і щасливо.
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• клем напруга - 4 V
• ємність - 5 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 47x47x100 мм
• вага - 0,615 кг (Допуск ± 5,0%)
Застосування:
• ліхтарики
• торгові вагові пристрої
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• у мережах пожежно-охоронних автоматизованих комплексів
Характеристики:
• клем напруга - 4 V
• ємність - 5 Ah
• розміри (ДхШхВ) - 47x47x100 мм
• вага - 0,615 кг (Допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Merlion |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 0.615 кг |
| Висота | 100 мм |
| Довжина | 47 мм |
| Ширина | 47 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 13449 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 239 ₴
