Імпульсний адаптер живлення JB-02507 - допоможе забезпечити енергією твої пристрої, наприклад тюнер T2, комутатори, оптичні та медіа конвертери, пристрої автоматики та інші пристрої з роз'ємом 2,5/0,7. Цей адаптер, крім подачі енергії, стабілізує напругу. За рахунок цього досягається максимальний рівень продуктивності та збільшується термін експлуатації.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 5 В
• Штекер - 2,5/0,7
• Довжина - 1 А
• Потужність: 10 Вт
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Рівень захисту IP 40
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Кількість в упаковці
- адаптер - 1 шт.
Характеристики:
• Вхідна напруга: 100 ~ 240В
• Вихідна напруга: 5 В
• Штекер - 2,5/0,7
• Довжина - 1 А
• Потужність: 10 Вт
• Тип корпусу: ABS, колір чорний
• Рівень захисту IP 40
• Робоча температура: 0 - 45 ° С
• Кількість в упаковці
- адаптер - 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вихідна напруга | 5 В |
| Вихідний струм, не більше | 10 А |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Гвинтове приєднання | Ні |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Ні |
| Захист від перевантаження | Так |
| ККД, не менше | 90 % |
| Коефіцієнт потужності | 0.9 |
| Максимальна вхідна напруга | 240 В |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мінімальна вхідна напруга | 170 В |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 33 |
| Тип блоку живлення | Імпульсний |
| Тип корпусу | Напівгерметичний |
| Тип охолодження | Пасивний |
| Тип індикації | Світлодіодна |
| Виробник | Primera |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вихідна потужність | 10 |
| Мінімальна робоча температура | 0 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 020 000 ₴

