
Тягова акумуляторна батарея AGM OUTDO 6-DZM-13, 12V 13Ah, ( 150 х 100 х 96 ), Q4
1 863 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 20823
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Функціональне призначення тягових акумуляторних батарей Outdo - живлення електроскутерів, електросамокатів та електричних квадроциклів, а також складської техніки. Цей тип батареї може використовуватися з хорошою ефективністю не тільки для електродвигунів.
У поточних умовах ці батареї успішно можуть використовуватися для автономізації живлення в період відключення мережної енергії.
Ідеально підійде для роботи в системах ДБЖ і джерел резервного живлення, для живлення автономних електричних приладів, електричних ваг та інших пристроїв, де важлива компактна і надійна АКБ. 13
Ресурс, циклів - 400
Довжина, мм. - 150
Ширина, мм. - 100
Висота, мм. - 96
Гарантія, міс. - 12
Вага, кг. - 4.5
У поточних умовах ці батареї успішно можуть використовуватися для автономізації живлення в період відключення мережної енергії.
Ідеально підійде для роботи в системах ДБЖ і джерел резервного живлення, для живлення автономних електричних приладів, електричних ваг та інших пристроїв, де важлива компактна і надійна АКБ. 13
Ресурс, циклів - 400
Довжина, мм. - 150
Ширина, мм. - 100
Висота, мм. - 96
Гарантія, міс. - 12
Вага, кг. - 4.5
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | OUTDO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 4.5 кг |
| Висота | 96 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 20823 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 863 ₴
