
Стабілізатор напруги однофазний побутовий Гібрид У 9-1/25 v2.0
11 500 ₴
- В наявності
- Код: 204uk
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Шановні покупці! термін відправки 2дні
Стабілізатор напруги однофазный побутовий Гібрид У 9-1/25 v2.0 — стабилизатор напряжения для дома и офиса. Вирівнює вхідну напругу и забезпечує стабільну роботу обладнання при просіданнях і стрибках мережі. Характеристики: — Фазність: однофазный Стабілізатор напруги — для дома и офиса. Відправки відбуваються з понеділка по п'ятницю. Замовлення в п'ятницю — до 15:00. Працюємо з бюджетними організаціями за договорами поставок. ФОП без ПДВ, друга група єдиного податку.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Елекс |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість фаз | 1 |
| Вихідний струм, не більше | 0 А |
| Гарантійний термін | 0 міс |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 460 мм |
| Висота | 178 мм |
| Ширина | 275 мм |
| Вага | 21 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дисплей | Да |
| виконання | Навісні |
| Категорія | Однофазні стабілізатори |
| Кількість ступененів (помилість, %) | () |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 500 ₴






