
Акумуляторна батарея Ultracell UCG150-12 GEL 12 V 150 Ah (485 x 170 x 240), 43.5 kg White Q1/34
13 280 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28067
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 04.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• комплексів
Характеристики:
• тип клем - F10
• тип батареї - GEL (гелевий)
• напруга - 12 V
• внутрішній опір - 2.5 мОм
• ємність - 150 Ah
(5сек.)
• напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• робоча температура, ° С: 0...+40
• вага - 43.5 кг (допуск ± 5,0%)
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• комплексів
Характеристики:
• тип клем - F10
• тип батареї - GEL (гелевий)
• напруга - 12 V
• внутрішній опір - 2.5 мОм
• ємність - 150 Ah
(5сек.)
• напруга заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• робоча температура, ° С: 0...+40
• вага - 43.5 кг (допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 43.5 кг |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 485 мм |
| Ширина | 170 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 28067 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 280 ₴
