
Акумуляторна батарея Ultracell UCG120-12 GEL 12 V 120 Ah (409 x 176 x 225), 37 kg White Q1/40
12 555 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28066
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Актуальні залишки товару на 07.12.2025, перевіряйте наявність. Зверніть увагу відправка товару 4-5 робочих днів, якщо з післяплатою то передоплата 25-30% і термін відправки до 7 робочих днів.
Застосування:
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• комплексів
Характеристики:
• тип клем - F10
• тип батареї - GEL (гелевий)
• напруга - 12 V
• внутрішній опір - 4.4 мОм
• ємність - 120 Ah
(5сек.)
• напруга заряду в циклічному режимі - 13,8 В ~ 14.1 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• робоча температура, ° С: 10...+5 409х176х225 мм
• вага - 37 кг (допуск ± 5,0%)
• джерела безперебійного живлення
• у сонячних та вітрових установках;
• у телекомунікаціях та промообладнанні;
• в електростанціях;
• у системах резервного освітлення
• у складі систем відеоспостереження, сигналізації, контролю доступу
• комплексів
Характеристики:
• тип клем - F10
• тип батареї - GEL (гелевий)
• напруга - 12 V
• внутрішній опір - 4.4 мОм
• ємність - 120 Ah
(5сек.)
• напруга заряду в циклічному режимі - 13,8 В ~ 14.1 В при 25 ° С
• напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• робоча температура, ° С: 10...+5 409х176х225 мм
• вага - 37 кг (допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 37 кг |
| Висота | 225 мм |
| Довжина | 409 мм |
| Ширина | 176 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 28066 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 555 ₴
