
Акумуляторна батарея Ultracell UCG200-12 GEL 12 V 200 Ah (329 x 172 x 218) White Q1/36
17 405 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28082
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: джерела безперебійного живлення у сонячних та вітрових установках; у телекомунікаціях та промообладнанні; в електростанціях; комплексів
Характеристики: тип тип клем - F11 тип батареї - GEL (гелевий) напруга - 12 V
внутрішній опір - 3.24 мОм ємність - 200 Ah 100000000000000000000000000000000000000000000000000000. заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С робоча температура, ° С: 0 ... +50 мм - ДхШх4 - 52 (допуск ±5,0%)
Характеристики: тип тип клем - F11 тип батареї - GEL (гелевий) напруга - 12 V
внутрішній опір - 3.24 мОм ємність - 200 Ah 100000000000000000000000000000000000000000000000000000. заряду в циклічному режимі - 14,4 В ~ 15 В при 25 ° С напруга заряду в буферному режимі - 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С робоча температура, ° С: 0 ... +50 мм - ДхШх4 - 52 (допуск ±5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 61 кг |
| Висота | 224 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 28082 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 405 ₴
