
Акумуляторна батарея ORBUS 6-DZM-100 Carbon12V 65 А·год (REAL 65Ah ) (330 x 171 x 214) 16,5kg Q2/48
7 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: 29020
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристика:
• Номінальна напруга: 12 В
• Номінальна ємність: 100 Ач
• Тип клеми: Т9
• Ємність:
- при 10-годинному розряді (10,5 В/год при)/20 C/7- годинному розряді (10,2 В/елемент, 25 C/77 F): 78 А·год
- при 1 годинному розряді (9,6 В/елемент, 25 C/77 F): 58,2 Ah
• Внутрішній опір: Повна зарядка при 25 C< 20А
• Максимальний струм розряду: 800 А (5 сек.)
• Напруга заряду при 25 C (77 F):
- циклічний режим: 14,10 - 14,40 В. Температурна компенсація: -30 мВ/C<0/-0 компенсація: -18 мВ/С
• Матеріал корпусу: ABS-пластик
• Розміри (ДхШхВ): 215 х 140 х 165 мм
• Вага: 16,50 кг
• Номінальна напруга: 12 В
• Номінальна ємність: 100 Ач
• Тип клеми: Т9
• Ємність:
- при 10-годинному розряді (10,5 В/год при)/20 C/7- годинному розряді (10,2 В/елемент, 25 C/77 F): 78 А·год
- при 1 годинному розряді (9,6 В/елемент, 25 C/77 F): 58,2 Ah
• Внутрішній опір: Повна зарядка при 25 C< 20А
• Максимальний струм розряду: 800 А (5 сек.)
• Напруга заряду при 25 C (77 F):
- циклічний режим: 14,10 - 14,40 В. Температурна компенсація: -30 мВ/C<0/-0 компенсація: -18 мВ/С
• Матеріал корпусу: ABS-пластик
• Розміри (ДхШхВ): 215 х 140 х 165 мм
• Вага: 16,50 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orbus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 16.5 кг |
| Висота | 165 мм |
| Довжина | 215 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 29020 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 590 ₴
