
Акумуляторна батарея ORBUS CG12200 GEL 12 V 200 Ah (522 х 238 х 222) Black 62 kg Q1/24
21 940 ₴
- Немає в наявності
- Код: 28638
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Характеристики:
• Номінальна напруга: 12В
• Номінальна ємність: 200 Ач
• Ємність:
- при 10-годинному розряді (10,5 В/елемент, 25 C/77 F): 200 Ач
е при 5 25 C/77 F): 156 Ач
- при 1 годинному розряді (9,6 В/елемент, 25 C/77 F): 116 Ач
• Тип клеми: T11
• Максимальний зарядний струм: 40А
• Максимальний струм розряду<0/br. заряду при 25 C (77 F):
- циклічний режим: 14,10 - 14,40 В. Температурна компенсація: -30 мВ/C
- буферний режим : 13,50 - 13,80 В Температурна компенсація: -18 мВ/С
• ємність 94%
- 6 місяців: залишкова ємність 88%
- 12 місяців: залишкова ємність 75%
• Матеріал корпусу: ABS
• Розміри (ДхШхВ): 522 x 238 x 222 мм
• Вага: 60
• Номінальна напруга: 12В
• Номінальна ємність: 200 Ач
• Ємність:
- при 10-годинному розряді (10,5 В/елемент, 25 C/77 F): 200 Ач
е при 5 25 C/77 F): 156 Ач
- при 1 годинному розряді (9,6 В/елемент, 25 C/77 F): 116 Ач
• Тип клеми: T11
• Максимальний зарядний струм: 40А
• Максимальний струм розряду<0/br. заряду при 25 C (77 F):
- циклічний режим: 14,10 - 14,40 В. Температурна компенсація: -30 мВ/C
- буферний режим : 13,50 - 13,80 В Температурна компенсація: -18 мВ/С
• ємність 94%
- 6 місяців: залишкова ємність 88%
- 12 місяців: залишкова ємність 75%
• Матеріал корпусу: ABS
• Розміри (ДхШхВ): 522 x 238 x 222 мм
• Вага: 60
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Orbus |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 62 кг |
| Висота | 222 мм |
| Довжина | 522 мм |
| Ширина | 238 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 28638 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 21 940 ₴
