
Акумуляторна батарея Ultracell UL7-12 AGM 12 V 7 Ah (151 x 65 x 99) White Q8/420
767 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28766
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Застосування: джерела безперебійного живлення у сонячних та вітрових установках; у телекомунікаціях та промообладнанні; в електростанціях; комплексів
Характеристики: тип клем – F2/F1
• тип батареї – AGM
• напруга – 12 V
• ємність – 7 Ah<•> напруга заряду в циклічному режимі – 14.4 В заряд в – 15 В при 2 • 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• робоча температура, ° С: -15 ~ 40 °C
• розміри (ДхШхВ) – 151 x 65 x 93 (±3mm)
• вага – 2 кг (допуск ± 5,0%)
Характеристики: тип клем – F2/F1
• тип батареї – AGM
• напруга – 12 V
• ємність – 7 Ah<•> напруга заряду в циклічному режимі – 14.4 В заряд в – 15 В при 2 • 13,5 В ~ 13,8 В при 25 ° С
• робоча температура, ° С: -15 ~ 40 °C
• розміри (ДхШхВ) – 151 x 65 x 93 (±3mm)
• вага – 2 кг (допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2 кг |
| Висота | 99 мм |
| Довжина | 151 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 28766 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767 ₴
