
Акумуляторна батарея Ritar LiFePO4 25,6 V 150 Ah ( 522 х 268 х 219) Q1
36 858 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 27414
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Номінальна напруга, В - 25,6
Номінальна ємність, Ач - 150
Довжина,мм -522
Ширина,мм -268
Висота,мм - 219
Вага, кг - 35
Клеми підключення - F10(Ф20
Номінальна ємність, Ач - 150
Довжина,мм -522
Ширина,мм -268
Висота,мм - 219
Вага, кг - 35
Клеми підключення - F10(Ф20
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 27414 |
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 35 кг |
| Висота | 219 мм |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Довжина | 522 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 268 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 858 ₴
