
Акумуляторна батарея Ritar LiFePO4 51.2V 100Ah 5120Wh для монтажу в стійку ( 442 x450 х 175) Q1
42 489 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 17049
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Тип осередків - LFP Prismatic cell 50Ah
Конфігурація -2P15S
Номінальна напруга,В - 48
Номінальна Ємність, Ач - 100
Накопичувана енергія, Wh - 5120
Довжина, мм - 4 450
Висота, мм - 175
Вага, кг - 52,4
Максимальний струм заряду, A - 100
Максимальний струм розряду, A - 100
Зарядна напруга, В -56~57,6
Зарядна напруга8 (циклічний режим), В - 48
Робоча температура заряду, °C:0 ~ +-50
Робоча температура розряду, °C: -20~ +-55
Кількість циклів Докладніше - >3500
Інтерфейси - RS232, RS-485, високої напруги, CAN
Захист температури, короткого замикання
Паралельна робота - ТАК, Макс 15 пристроїв.
Конфігурація -2P15S
Номінальна напруга,В - 48
Номінальна Ємність, Ач - 100
Накопичувана енергія, Wh - 5120
Довжина, мм - 4 450
Висота, мм - 175
Вага, кг - 52,4
Максимальний струм заряду, A - 100
Максимальний струм розряду, A - 100
Зарядна напруга, В -56~57,6
Зарядна напруга8 (циклічний режим), В - 48
Робоча температура заряду, °C:0 ~ +-50
Робоча температура розряду, °C: -20~ +-55
Кількість циклів Докладніше - >3500
Інтерфейси - RS232, RS-485, високої напруги, CAN
Захист температури, короткого замикання
Паралельна робота - ТАК, Макс 15 пристроїв.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ritar |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 52.4 кг |
| Висота | 175 мм |
| Довжина | 442 мм |
| Ширина | 450 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 17049 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 489 ₴
