
Акумуляторна батарея Mervesan MRW-12/7L 12 V 7 Ah (Real 5.5Ah) ( 150 x 65 x 95 (100)) BLACK (1.65kg) Q8/672
624 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 29793
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Свинцево-кислотні акумулятори Mervesan AGM розроблені з використанням технології AGM (Absorbent Glass Mat),
високоефективних пластин та електроліту для отримання додаткової вихідної потужності для звичайних систем резервного живлення,
що широко використовуються в області ДБЖ та систем аварійного Висвітлення. конструкція.
Встановлення запобіжного клапана для захисту від вибуху.
Висока якість і надійність.
Виняткові характеристики оновлення при глибокому розряді. кг
Діапазон робочих температур -15...40 °C
Максимальний струм заряду 1.95 A
Ємність, Ah 7 Ah
Напруга 12 В
Тип клем: F1
Габаритні розміри 151 х 100 х 65 мм.
високоефективних пластин та електроліту для отримання додаткової вихідної потужності для звичайних систем резервного живлення,
що широко використовуються в області ДБЖ та систем аварійного Висвітлення. конструкція.
Встановлення запобіжного клапана для захисту від вибуху.
Висока якість і надійність.
Виняткові характеристики оновлення при глибокому розряді. кг
Діапазон робочих температур -15...40 °C
Максимальний струм заряду 1.95 A
Ємність, Ah 7 Ah
Напруга 12 В
Тип клем: F1
Габаритні розміри 151 х 100 х 65 мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 29793 |
| Виробник | AGM |
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1.65 кг |
| Висота | 95 мм |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Довжина | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 624 ₴
