
Акумуляторна батарея Ultracell UL26-12 AGM 12 V 26 Ah (167x 175 x 125) White Q1/180
2 930 ₴
Показати оптові ціни- Немає в наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 28769
+380 (96) 436-61-19
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
2 шт.
Характеристики: тип клем – F3
тип батареї – AGM напруга – 12 V максимальний струм розряду – 390 A/5 14.4 В ~ 15 В при 25 °С
• напруга заряду в буферному режимі – 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °С
• робоча температура, °С: -15 ~ 40°C
• розрядка: -15 ~ 50°C
• вага – 8 кг (допуск ± 5,0%)
тип батареї – AGM напруга – 12 V максимальний струм розряду – 390 A/5 14.4 В ~ 15 В при 25 °С
• напруга заряду в буферному режимі – 13,5 В ~ 13,8 В при 25 °С
• робоча температура, °С: -15 ~ 40°C
• розрядка: -15 ~ 50°C
• вага – 8 кг (допуск ± 5,0%)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ultracell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Висота | 125 мм |
| Довжина | 167 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Код запчастини | 28769 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 930 ₴
